Hyundai Electric Şirketimizi Ziyaret Etti.

Hyundai Electricten Henry Kim,James Yoon ve Dany H.Choi şirketimizi etti.Ziyarette Hyundai Electric’in Türkiye’deki 2020 vizyonu ve gelecek yeni ürünler konuşuldu.Hyundai önümüzdeki dönemde de ürün yelpazesinin daha da artacağını ve artan kalite ivmesinin süreceği bilgisini bizimle paylaştı.

Türkiye’nin en Büyük 271. Şirketi olarak büyümeye devam ediyoruz.

Dünya’nın seçkin ekonomi dergilerinden olan Fortune Türkiye de,2015’te Türkiye’nin en büyük 500 şirketi arasında 396. olma başarısını elde eden şirketimiz, büyümeye devam ederek 2016’da 320. ve 2017’de 317. 2018’de ise Türkiye’nin en büyük 271.şirketi oldu.İlk günden bu yana sahip olduğu kalite ve müşteri portföyüyle büyümeye devam eden RUHA ELEKTRİK,önümüzdeki yıllarda da büyümesine devam edecektir.Başta şirket personeli ve müşterilerimiz olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederiz.Beraber yapıyor,beraber büyüyoruz.

Hyundai Electric,Özel Bayi Kampanyası Başladı

2019 yılının ilk özel bayi kampanyasını başlattık.

Kampanya detayları şöyle:

80.000 tl’lik paketin:

%40’ı otomatik sigorta ve kaçak akım koruma şalterlerinden,

%40’ı kontaktör ve termik rölelerden

%20’si de kompakt şalter grubundan oluşmaktadır.

Detaylı bilgi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Devamını Oku

2019 Yılı Bayii Eğitim Programını Yaptık.

2019 yılı bayii eğitim programını yaptık.Programda HYUNDAİ ELECTRİC kimdir.

-Dünyadaki yeri ve marka değeri nedir.

-Ürün grupları nelerdir.

Kalite standartları ve satış politikası nedir.

Ayrıca bayilerin satış ekibine Hyundai ürünlerinin detaylı özellikleri de anlatıldı.

Programa katılan bayilerimize teşekkür ederiz

Win Eurasia Fuarına Katıldık.

14-17 mart tarihleri arasında İstanbul Tüyap fuar merkezinde düzenlenen ve Dünyanın en büyük sanayicilerinin ve markalarının yer aldığı WİNN EURASİA fuarına katıldık.

Yerli ve Milli olma yolunda HYUNDAI ELECTRİC’in üstün teknolojisini ve kalitesini kullanarak,ilk MADE IN TURKEY ürünlerini ürettik ve tanıttık.HYUNDAİ ELECTRİC’ten  gelen heyette yer alan Sayın Soyoung Park ve Jeong Dong Jin ile birlikte ürün tanıtımını gerçekleştirdik.

Ürettiğimiz ilk ürünler arasında otomatik sigorta,kontaktörler ve kompak şalterlerin bir kısmı yer aldı.

Yakaladığımız bu ivmenin önümüzdeki dönemde de devam edeceğini bildirerek,Fuar boyunca bize eşlik eden HYUNDAİ ELECTRİC’ten sayın Soyoung Park ve Jeong Dong Jin’e,tüm bayilerimize ve personelimize son olarak standımızı ziyaret eden tüm ziyaretçilere  teşekkür ederiz.

Hyundai Heavy İndustries,Elektrik ve Enerji Departmanını Ayırdı.

Hyundai heavy industries,2017 yılının son çeyreğinde enerji sektörünün dünyadaki  önemine dikkat çekmek amacıyla kendi bünyesindeki enerji ve elektrik departmanını Hyundai electric adıyla ayrı bir departmanda topladı.Böylece her alanda olduğu gibi enerji ve elektrik sektöründe de hızlı  ve kaliteli ürün üretim yapmaya başladı.Hyundai elektriğin türkiyedeki  iş ortağı ve resmi distribütörü olan ruha elek a.ş de bu amaçlara en kısa zamanda ulaşmak için tüm imkanlarını seferber etmektedir.

Bunun ilk somut örneği olarak Hyundai elektrik, Hyundai kalitesiyle ürettiği HG serisi şalt ürünlerini çok kısa bir zamanda dünya piyasasına sundu.

Hyundai elektriğin Hg serisi ürün gamında kontaktör,termik röle,otomatik sigorta,,termik manyetik kompak şalter ve kaçak akım koruma şalteri gibi şalt ürünleri yer almaktadır.Şalt ürünlerinin ana gruplarından olan Hg serisi kontaktörler  9A-800A arası çalışma özelliğine  sahip olmakla birlikte ac/dc ve hem ac hem de dc çalışma özelliğine sahiptir.

Özellikle ülkemizin doğu bölgelerinde yaşanan voltaj problemi için de serbest voltaj kontaktör üreterek bu alandaki sıkıntıyı gidermiştir.Serbest voltaj kontaktörler, içerisinde bulunan elektronik kart sayesinde  100volt ile 240 volt arasında voltaj dalgalanması olması halinde bile çalışmaya devam ederek sistemi korumaktadır.Üstelik bu kontaktörler hem ac hem de dc çalışma özelliğine sahip olduğu için birden fazla kontaktör alma zorunluluğunu da ortadan kaldırmaktadır.

Türkiye’nin En Büyük 271. Şirketi olarak büyümeye devam ediyoruz.

Dünya’nın seçkin ekonomi dergilerinden olan Fortune Türkiye de,2015’te Türkiye’nin en büyük 500 şirketi arasında 396. olma başarısını elde eden şirketimiz, büyümeye devam ederek 2016’da 320. ve 2017’de 317. 2018’de ise Türkiye’nin en büyük 271.şirketi oldu.İlk günden bu yana sahip olduğu kalite ve müşteri portföyüyle büyümeye devam eden RUHA ELEKTRİK,önümüzdeki yıllarda da büyümesine devam edecektir.Başta şirket personeli ve müşterilerimiz olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederiz.Birlikte yapıyor,birlikte büyüyoruz.

HHİ Ocak-Nisan periyodunda 2.3 milyar dolarlık 39 adet gemi siparişi aldığını duyurdu.

Dünyanın en büyük gemi üreticisi  HHİ grup,yılın ilk çeyreği olan ocak-nisan periyodunda 39 adet gemi siparişi alarak 2.3 milyar dolarlık bir gelir elde etti.Son 3 yılın en büyük gemi siparişini de alan HHİ.Sadece nisan ayında 900 milyon dolarlık 18 adet gemi siparişi alarak bu alanda yeni bir rekor kırdı.Birbirine benzer gemilerin de üretimde olduğu hesaba katılırsa nisan ayının toplam gemi sipariş adedinin 31 olduğunu bunların da hesaba katıldığı düşünüldüğünde sadece nisan ayında 1.5 milyar dolarlık gemi siparişi aldığını belirtti.Arıca Suudi Arabistan’ın uluslararası gemi şirketi Bahri ile akıllı gemi üretimi için yeni bir anlaşma imzaladığını duyurdu.

Geleneksel Ruha Elektrik davetinde bir araya toplandık.

Şirketimizin her yıl geleneksek olarak yaptığı kaynaşma davetinde bir araya geldik.Davete Türkiye’nin saygın iş adamlarının yanı sıra Bürokrasi kesiminden de değerli misafirler katıldı.Gerek ülkemizin gerekse dünyadaki gelişmelerin konuşulduğu ve sektördeki durumun analiz edildiği davette karşılıklı fikir alış verişleri ve çözüm metodları paylaşıldı.Davetimize icabet eden ve değerli  vakitlerini bizim için ayıran siz değerli dostlarımıza teşekkür eder,bir daha ki geleneksel davetimizde tekrar buluşmayı ümit ederiz.

RUHA ELEKTRİK A.Ş