Türkiye’nin En Büyük 230.Şirketi olduk

Şirketimiz RUHA ELEKTRİK A.Ş,tüm dünyayı etkisi altına alan COVİD-19 salgınına rağmen dünyanın en seçkin ekonomi dergilerinden FORTUNE’da yine büyüyerek TÜRKİYE’nin en büyük 230.şirketi olmayı başardı.Bu başarıda emeği geçen tüm iş ortaklarımıza ve çalışanlarımıza teşekkür ederiz.

Ruha Elektrik Türkiye’nin En Büyük 247.Şirketi Oldu

Şirketimiz Ruha Elektrik,120 ülke ve 5 milyonun üzerinde okur kitlesine sahip olan dünyanın en seçkin ekonomi ve finans dergisi Fortune’da Türkiye’nin en büyük 500 şirketinin yer aldığı listede 247.sıraya yükselerek her yıl olduğu gibi geçen yıl da büyümeye devam  etti.

2015 yılından bu yana listeye giren şirketimiz 2015’te 396,2016’da 320,2017’de 317,2018’de 271 ve 2019 ise 25 basamak yükselerek Türkiye’nin en büyük 247.şirketi seçildi.

Hyundai Electric&Ruha Elektrik ortak iştirakleri ile ülkemiz ve milletimiz için uzun vadede yapacağımız yeni yatırımlar ile önümüzdeki dönemlerde de büyümeye devam ederek enerji ve elektrik sektöründe daha fazla yer alacağımızı bildirmekten gurur duyarız.

Bu bağlamda yerlileşme ve millileşme oranının maksimum seviyelere çıkması için elimizden geleni yapacağız.

Bu başarıda katkısı olan tüm bayilerimizi,kullanıcılarımızı,çalışanlarımızı Hyundai Electric ailesinin vazgeçilmez bir parçası olduğunu benimseyerek,teşekkürü borç biliriz.

‘’Birlikte yaptık,birlikte büyüyoruz’’

Hyundai Electric Şirketimizi Ziyaret Etti.

Hyundai Electricten Henry Kim,James Yoon ve Dany H.Choi şirketimizi etti.Ziyarette Hyundai Electric’in Türkiye’deki 2020 vizyonu ve gelecek yeni ürünler konuşuldu.Hyundai önümüzdeki dönemde de ürün yelpazesinin daha da artacağını ve artan kalite ivmesinin süreceği bilgisini bizimle paylaştı.

Türkiye’nin en Büyük 271. Şirketi olarak büyümeye devam ediyoruz.

Dünya’nın seçkin ekonomi dergilerinden olan Fortune Türkiye de,2015’te Türkiye’nin en büyük 500 şirketi arasında 396. olma başarısını elde eden şirketimiz, büyümeye devam ederek 2016’da 320. ve 2017’de 317. 2018’de ise Türkiye’nin en büyük 271.şirketi oldu.İlk günden bu yana sahip olduğu kalite ve müşteri portföyüyle büyümeye devam eden RUHA ELEKTRİK,önümüzdeki yıllarda da büyümesine devam edecektir.Başta şirket personeli ve müşterilerimiz olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederiz.Beraber yapıyor,beraber büyüyoruz.

Hyundai Electric,Özel Bayi Kampanyası Başladı

2019 yılının ilk özel bayi kampanyasını başlattık.

Kampanya detayları şöyle:

80.000 tl’lik paketin:

%40’ı otomatik sigorta ve kaçak akım koruma şalterlerinden,

%40’ı kontaktör ve termik rölelerden

%20’si de kompakt şalter grubundan oluşmaktadır.

Detaylı bilgi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Read more

2019 Yılı Bayii Eğitim Programını Yaptık.

2019 yılı bayii eğitim programını yaptık.Programda HYUNDAİ ELECTRİC kimdir.

-Dünyadaki yeri ve marka değeri nedir.

-Ürün grupları nelerdir.

Kalite standartları ve satış politikası nedir.

Ayrıca bayilerin satış ekibine Hyundai ürünlerinin detaylı özellikleri de anlatıldı.

Programa katılan bayilerimize teşekkür ederiz

Win Eurasia Fuarına Katıldık.

14-17 mart tarihleri arasında İstanbul Tüyap fuar merkezinde düzenlenen ve Dünyanın en büyük sanayicilerinin ve markalarının yer aldığı WİNN EURASİA fuarına katıldık.

Yerli ve Milli olma yolunda HYUNDAI ELECTRİC’in üstün teknolojisini ve kalitesini kullanarak,ilk MADE IN TURKEY ürünlerini ürettik ve tanıttık.HYUNDAİ ELECTRİC’ten  gelen heyette yer alan Sayın Soyoung Park ve Jeong Dong Jin ile birlikte ürün tanıtımını gerçekleştirdik.

Ürettiğimiz ilk ürünler arasında otomatik sigorta,kontaktörler ve kompak şalterlerin bir kısmı yer aldı.

Yakaladığımız bu ivmenin önümüzdeki dönemde de devam edeceğini bildirerek,Fuar boyunca bize eşlik eden HYUNDAİ ELECTRİC’ten sayın Soyoung Park ve Jeong Dong Jin’e,tüm bayilerimize ve personelimize son olarak standımızı ziyaret eden tüm ziyaretçilere  teşekkür ederiz.

Hyundai Heavy İndustries,Elektrik ve Enerji Departmanını Ayırdı.

Hyundai heavy industries,2017 yılının son çeyreğinde enerji sektörünün dünyadaki  önemine dikkat çekmek amacıyla kendi bünyesindeki enerji ve elektrik departmanını Hyundai electric adıyla ayrı bir departmanda topladı.Böylece her alanda olduğu gibi enerji ve elektrik sektöründe de hızlı  ve kaliteli ürün üretim yapmaya başladı.Hyundai elektriğin türkiyedeki  iş ortağı ve resmi distribütörü olan ruha elek a.ş de bu amaçlara en kısa zamanda ulaşmak için tüm imkanlarını seferber etmektedir.

Bunun ilk somut örneği olarak Hyundai elektrik, Hyundai kalitesiyle ürettiği HG serisi şalt ürünlerini çok kısa bir zamanda dünya piyasasına sundu.

Hyundai elektriğin Hg serisi ürün gamında kontaktör,termik röle,otomatik sigorta,,termik manyetik kompak şalter ve kaçak akım koruma şalteri gibi şalt ürünleri yer almaktadır.Şalt ürünlerinin ana gruplarından olan Hg serisi kontaktörler  9A-800A arası çalışma özelliğine  sahip olmakla birlikte ac/dc ve hem ac hem de dc çalışma özelliğine sahiptir.

Özellikle ülkemizin doğu bölgelerinde yaşanan voltaj problemi için de serbest voltaj kontaktör üreterek bu alandaki sıkıntıyı gidermiştir.Serbest voltaj kontaktörler, içerisinde bulunan elektronik kart sayesinde  100volt ile 240 volt arasında voltaj dalgalanması olması halinde bile çalışmaya devam ederek sistemi korumaktadır.Üstelik bu kontaktörler hem ac hem de dc çalışma özelliğine sahip olduğu için birden fazla kontaktör alma zorunluluğunu da ortadan kaldırmaktadır.

Türkiye’nin En Büyük 271. Şirketi olarak büyümeye devam ediyoruz.

Dünya’nın seçkin ekonomi dergilerinden olan Fortune Türkiye de,2015’te Türkiye’nin en büyük 500 şirketi arasında 396. olma başarısını elde eden şirketimiz, büyümeye devam ederek 2016’da 320. ve 2017’de 317. 2018’de ise Türkiye’nin en büyük 271.şirketi oldu.İlk günden bu yana sahip olduğu kalite ve müşteri portföyüyle büyümeye devam eden RUHA ELEKTRİK,önümüzdeki yıllarda da büyümesine devam edecektir.Başta şirket personeli ve müşterilerimiz olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederiz.Birlikte yapıyor,birlikte büyüyoruz.